RUSÇA RUSÇA

Dünya'da 300 milyon kişi rusçayı ana dili olarak kullanmaktadır. Birleşmiş milletlerin resmi dillerinden biridir. Rusçayı öğrenerek çok büyük bir dünyanın içine katılma şansını bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz alanlarda; iş, ticaret, akademik, sanat, tatil, arkadaş edinme v.b. amacınıza daha kolay erişebilirsiniz.

Eski Sovyet Cumhuriyetleri ile ticaret yapan veya yapmaya çalışan bir şirkette çalışıyorsanız, İngilizce'nizin bir işe yaramadığını anlamışsınızdır.

Maalesef, eski Sovyet Cumhuriyetlerinde, aynı Türkiye'de olduğu gibi, İngilizce öğretimi sorunlu. Bu yüzden,şirketinizin faaliyetleri geliştirmek istiyorsanız, Rusça öğrenmek şart hale gelmiştir. Bugün Üniversiteden yeni mezun olmuş veya daha iyi bir işe girmek isteyen birinden İngilizce'nin yanı sıra mutlaka Rusça Dil bilgisi istenmektedir. Rusya veya Orta Asya ülkelerine çalışmak üzere gitmek istiyorsanız, mutlaka Rusça öğrenmelisiniz.

Dil Öğrenimine yeni bir dünya standardı getiren One to One Positive Rusça Programı 6 kur ve 8 kısımdan oluşmaktadır.

Birinci kısmı bitiren katılımcılara ortalama 800-1200 kelime öğretilmesi hedeflenmiştir. Bu kısmı bitiren katılımcılar günlük ihtiyaçlarını giderecek rusça'ya sahip olacaklar, yabancıların konuştuklarını anlayabilecek ve profesyonel temaslar kurabileceklerdir.

Eğitim araçları olarak Yeni bir kitap ve Audio CD materyallerimizi kullanıyoruz. Katılımcılar güncel hayattan seçilmiş konuları, yenilenmiş kitabımızdaki metinlerden okuyacak, Audio CD'de dinleyebileceklerdir.

Rusça dünyada en çok konuşulan dillerden biridir.Türkiye'nin de Rusya ile pazarı büyük olduğu için Türkiye'de de fazlasıyla önem kazanmıştır.

Bu nedenle bir çok kuruluş İngilizce'nin yanında Rusça'yı şart koşmaya başlamıştır.

Rusça'nın her geçen gün önemi artmakta ve bu nedenle de bir çok üniversite Rusça'yı ikinci dil olarak vermektedir.