RUSÇA YURTDIŞI EĞİTİM HİZMETLERİ

Öğrenciler

Rusça'yı anadil olarak konuşulan bir ülkede eğitim alarak öğrenmek, son yıllarda en çok konuşulan eğitim seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Özellikle Türkiye, Rusya ve diğer bölge ülkeleri arasında her geçen gün artan ticari ve turistik ilişkiler, Rusça öğrenmeyi oldukça önemli bir noktaya getirmiştir. Rusya'da dil eğitimi genellikle devlet üniversiteleri bünyesinde verilmektedir. Buna ek olarak özel dil okullarının da sayısı her geçen gün artmaktadır.

Rusya'ya ek olarak Belarus da, Ukrayna da dil okulu ve üniversite Rusça eğitim programları düzenlemektedir. Rusya'da dil eğitimi almanın maliyeti ekonomiktir. Buna günlük yaşam giderlerinin de düşük maliyetlerle karşılanabilir olması eklenince, Rusya'da dil eğitimi almak daha da cazip hale gelmektedir.

Yurtdışında dil eğitiminizi ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize bütçenize en uygun biçimde, doğru organize edilmesi için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var. Bu desteği size en iyi biçimde vermeye talibiz. Hem de tamamen ücretsiz olarak.

Yurtdışında dil eğitimi çok geniş içeriğe sahip, yüzlerce farklı seçeneği içeren büyük bir alandır. Günümüzün internet olanakları size bu konuda birçok seçeneğe doğrudan ulaşma imkanı veriyor. Ancak bu gerçekten de uzmanlar tarafından yönetilmesi ve planlanması gereken bir süreçtir.

Rusya

Size en uygun ülke, şehir ve dil okulu seçeneklerini belirliyor, tanıtımını yapıyoruz.

Dil okulu kayıt işlemleriniz için gereken tüm yazışmaları sizin için yapıyor ve takip ediyor.

Konaklama ve havaalanı karşılama organizasyonunuzu, tercihlerinize ve bütçenize en uygun biçimde hatasız olarak yapıyoruz.

Rusya Vizesi

Vize başvurusu çok dikkat edilmesi gereken ve sürekli yapılan prosedür değişikleri nedeniyle profesyonelce takip edilmesi gereken bir süreç. Danışmanınız sizi bu süreci başarıyla tamamlamanızı sağlıyor.

Varış noktasına uygun fiyatla uçak bileti almanızı sağlıyor ve yolculuğunuzu organize ediyoruz.

Günümüzün en önemli ve ticari değere sahip dillerinden biri olan Rusça'yı anadil olarak konuşulan bir ülkede eğitim alarak öğrenmek istiyorsanız, lütfen bizi arayınız.

GÖRÜNTÜLER RUSYADAN GÖRÜNTÜLER